Možnosti dopravy

Při nákupu nad 999 Kč nebo při doručení na prodejnu Kouzlo koření získáváte dopravu ZDARMA


Partnerské prodejny Uloženka

Pro osobní odběr můžete využít partnerské prodejny Uloženka, Uloženka Partner a DPD Pickup. Na tomto odkazu můžete sledovat své zásilky nebo najít své nejbližší výdejní místo. Pro tento druh dopravy je stanovena jednotná cena 54 Kč vč. DPH. Za platbu na dobírku je navíc účtováno 29 Kč vč. DPH. Pokud zvolíte platbu kartou online nebo rychlý bankovní převod neplatíte žádné poplatky za realizaci platby. Při objednávce nad 999 Kč získáváte dopravu zdarma

 

Kurýrem až domů nebo do kanceláře

Pokud si přejete doručit zboží na vybranou adresu, můžete také využít službu DPD. Cena za tento druh doručení je 89 Kč vč. DPH. V případě, že si vyberete platbu na dobírku je účtován jednotný poplatek 29 Kč vč. DPH. Pokud zvolíte platbu kartou online nebo rychlý bankovní převod neplatíte žádné poplatky za realizaci platby.  Vaši zásilku můžete sledovat online na odkazu zde. Při objednávce nad 999 Kč získáváte dopravu zdarma.   

 

Balík na poštu

Využít můžete také služby České pošty a to konkrétně Balík na poštu, kdy je Vám zboží doručeno na Vámi vybranou pobočku České pošty. Cena doručení na poštu je 95 Kč vč. DPH. V případě, že si vyberete platbu na dobírku, je účtován jednotný poplatek 36 Kč vč. DPH. Pokud zvolíte platbu kartou online nebo rychlý bankovní převod neplatíte žádné poplatky za realizaci platby.  Vaši zásilku můžete sledovat online na odkazu zde. Při objednávce nad 999 Kč získáváte dopravu zdarma.  

 

Osobní vyzvednutí na prodejně Kouzlo koření

Využít můžete také objednávku zboží na prodejnu Kouzlo koření. V tomto případě není účtován žádný poplatek za platbu na dobírku ani za dopravu. Informace o prodejně a její otevírací době najdete zde

Možnosti platby


 

 

 

 

 

Platba kartou online

Můžete platit kartou online. Jednoduše zvolte tuto variantu při placení a následně budete přesměrováni na platební bránu. Tento druh platby není zpoplatněn. Nejvyšší míra bezpečnosti je garantována na několika úrovních. Z hlediska předávání citlivých informací probíhá veškerá komunikace pomocí šifrovaného SSL protokolu. Tyto údaje navíc vůbec nejsou předávány nám ani jakýmkoliv třetím stranám. Jsou poskytovány jen platební bráně Vaší banky, která s nimi pracuje v režimu bankovního tajemství. Platby kartou jsou zabezpečeny mezinárodním systémem ověřování plateb 3D Secure. Veškeré finanční převody zajišťuje provozovatel platební brány, kterým je ComGate Payments a.s, držitel licence od ČNB.

 

Rychlý převod z účtu Vaší banky

Zvolit můžete také rychlý převod z Vašeho účtu. Tento druh platby není zpoplatněn. Při placení si vyberte tuto možnost a svoji banku, prostřednictvím které platbu provedete. K převodu platby dojde velmi rychle, podobně jako v případě platby kartou. Podobně jako při placení kartou i zde z hlediska předávání citlivých informací probíhá veškerá komunikace pomocí šifrovaného SSL protokolu. Tyto údaje navíc vůbec nejsou předávány nám ani jakýmkoliv třetím stranám. Jsou poskytovány jen platební bráně Vaší banky, která s nimi pracuje v režimu bankovního tajemství. Platby kartou jsou zabezpečeny mezinárodním systémem ověřování plateb 3D Secure. Veškeré finanční převody zajišťuje provozovatel platební brány, kterým je ComGate Payments a.s, držitel licence od ČNB. 

 

Platba na dobírku nebo při převzetí na prodejně

V případě platby na dobírku je účtován poplatek 36 Kč vč. DPH pro služby České pošty. U všech ostatních dopravců činí poplatek za dobírku 29 Kč vč. DPH. Platba probíhá standardně při doručení zboží. Využít můžete také objednávku zboží na prodejnu Kouzlo koření. V tomto případě není účtován žádný poplatek za platbu na dobírku ani za dopravu. Informace o prodejně a její otevírací době najdete zde. Při objednávce nad 999 Kč nehradíte dopravu ani případný poplatek za platbu dobírkou.