Sluncem sušená rajčata Itálie | kouzlokoreni.cz

Sušená rajčata San Marzano

119 225  s DPH

 

Sluncem sušená rajčata odrůdy San Marzano, mají oproti ostatním druhům rajčat více dužiny a méně semínek a po usušení jsou chuťově výraznější. Kvalitní sušená rajčata poznáte nejen podle chuti, ale také podle toho, že nejsou přesušená, nejsou tedy tvrdá ani “gumová”.

 

Sušená rajčata San Marzano jsou oválná s výraznou chutí a barvou. Ta naše pochází z oblasti jižní Itálie. Z místa, které je obzvlášť vhodné pro pěstování, díky své přímořské poloze a půdě. Výrobou našich rajčat se zabývá již několik generací farmářů, kteří mají bohaté zkušenosti se zemědělstvím a výrobou sušených rajčat.

 

Tato sušená rajčata chutnají úžasně samotná s čerstvým pečivem, ale nejčastěji je použijete nakrájená do těstovin, bulguru, kuskusu, na pizzu a do salátů. Určitě stojí za to si je naložit do kvalitního olivového oleje.

 

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: Štítek:

Popis

V naší nabídce najdete sluncem sušená rajčata odrůdy San Marzano. Tato odrůda má oproti ostatním více dužiny a méně semínek a po usušení je chuťově nejlepší. Sušená rajčata San Marzano jsou oválná s výraznou chutí a barvou. Naše sušená rajčata nejsou oproti ostatním přesušená a také proto chutnají nejlépe.

 

Při výrobě se využívají technologie, známé již ve starověku. Nepoužívají se žádné konzervanty ani jiné umělé přísady. Uzrálá rajčata se dělí na poloviny, osolí se mořskou solí a nechávají se sušit na přímém slunci. Veškeré kroky zpracování rajčat jsou podrobeny přísné a detailní kontrole. Výsledkem je top produkt oceňovaný spotřebiteli i odborníky.

 

Naše sušená rajčata pochází z oblasti jižní Itálie z místa, které je obzvlášť vhodné pro pěstování, díky své přímořské poloze a půdě. Výrobou našich rajčat se zabývá již několik generací farmářů, kteří mají bohaté zkušenosti se zemědělstvím a výrobou sušených rajčat. Jejich cílem vždy bylo a je vypěstovat a vyrobit produkt výjimečné kvality o čemž svědčí získání certifikátů UNI EN ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004.

Další informace

Hmotnost -
Složení

Sušená rajčata, mořská sůl

Varianty balení

120 g, 250 g

Mohlo by se Vám líbit…