Svařené víno koření | kouzlokoreni.cz

Svařené víno

38  s DPH

 

Základním pravidlem pro výborný svařák je použít kvalitní koření a také kvalitní červené víno. Použijte to, které byste servírovali k večeři, nejlépe se hodí vína s ovocnější chutí jako je Chianti nebo Cabernet Sauvignon. Postup přípravy je pak jednoduchý. Vrchovatou polévkovou lžíci vysypte do 200 ml kvalitního červeného vína, pomalu vařte asi 5 min. Dolijte zbytek vína z lahve a dalších 5 minut prohřívejte na mírném ohni (nesmí přijít k varu), podle chuti přidejte třtinový cukr.

 

Kategorie:

Popis

Základním pravidlem pro výborný svařák je použít kvalitní koření a také kvalitní červené víno. Použijte to, které byste servírovali k večeři, nejlépe se hodí vína s ovocnější chutí jako je Chianti nebo Cabernet Sauvignon. Postup přípravy pro svařené víno je pak jednoduchý. Vrchovatou polévkovou lžíci vysypte do 200 ml kvalitního červeného vína, pomalu vařte asi 5 min. Dolijte zbytek vína z lahve a dalších 5 minut prohřívejte na mírném ohni (nesmí přijít k varu), podle chuti přidejte třtinový cukr.

 

Složení: kardamom, bobkový list, muškátový ořech, hřebíček, pomerančová kůra, citrónová kůra, badyán, skořice.

 

Hmotnost obsahu sáčku: 25 g

 

Kvalitní koření musí mít kvalitní obal, aby se neznehodnotilo. Naše obaly jsou zevnitř opatřeny fólií, která zabraňuje vniknutí světla, to totiž koření škodí nejvíce. Navíc je sáček uzavíratelný plastovým zipem, můžete jej tedy bezpečně zavřít, aby si koření zachovalo i své aroma. Pro více informací o balení našeho koření získáte zde.

Další informace

Hmotnost 25 g
Složení

cukr třtinový BIO, vanilka Bourbon, bobkový list, muškátový ořech, hřebíček, pomerančová kůra, citrónová kůra, badyán, skořice

Základní použití

Obsah sáčku vysypte do 200 ml červeného vína, pomalu vařte asi 5 min. Dolijte zbytek vína z lahve a dalších 5 minut prohřívejte na mírném ohni (nesmí přijít k varu), podle chuti přidejte cukr.